Header Image

Lestijden en Leiding

Seizoen 2017-2018                1 september 2017 – 31 juni 2018

 

 

Recreatie meisjes en dames

Doelgroep Schoolgroep/-klas Dag Tijd Zaal Leiding
Recreatie meisjes Groep 3 en 4 Maandag 16.30 – 17.30 Spectrum Rebecca Havermans
Recreatie meisjes Groep 5 en 6 Maandag 17.30 – 18.30 Spectrum Rebecca Havermans
Recreatie meisjes Groep 7 en 8 Maandag 18.30 – 19.30 Spectrum Rebecca Havermans
Recreatie dames Vanaf klas 1 Maandag 19.30 – 20.30 Spectrum Robin Lok
Recreatie meisjes (VOL!) Groep 3 t/m 5 Woensdag 16.00 – 17.00 Wethouder Smithal Robin Lok
Recreatie meisjes Groep 3 en 4 Vrijdag 16.30 – 17.30 Parkiet Sita Bezemer
Recreatie meisjes Groep 5 en 6 Vrijdag 17.30 – 18.30 Parkiet Sita Bezemer
Recreatie meisjes Groep 7 en 8 Vrijdag 18.30 – 19.30 Parkiet Robin Lok

 

Talenten/A-selectie/B-selectie meisjes en dames

Doelgroep Geboortejaar Dag Tijd Zaal Leiding
A- & B-selectie dames* 2005 en ouder Maandag 16.30 – 19.30 Parkiet Marloes Veenstra
A-selectie meisjes* 2009 t/m 2006 Dinsdag 16.30 – 19.30 Parkiet Annelies Brockbernd
B-selectie meisjes* 2009 t/m 2006 Woensdag 16.30 – 19.30 Parkiet Marloes Veenstra
A-selectie meisjes/dames* 2009 en ouder Donderdag 16.30 – 19.30 Parkiet Annelies Brockbernd
Talenten meisjes/jongens* 2012-2010 Zaterdag 09.30 – 11.30 Spectrum Daniël Weeke

 

Recreatie jongens en heren

Doelgroep Schoolgroep/-klas Dag Tijd Zaal Leiding
Recreatie jongens Groep 3 t/m 6 Vrijdag 18.00 – 19.00 Spectrum David Näring
Recreatie jongens Groep 7 t/m klas 3 Vrijdag 19.00 – 20.00 Spectrum David Näring
Recreatie heren Vanaf klas 4 Vrijdag 20.00 – 21.30 Spectrum Jeroen Smolders en Walter Weissensee

Talenten/A-selectie/B-selectie jongens en heren

Doelgroep Geboortejaar Dag Tijd Zaal Leiding
B-selectie jongens/heren* 2009 en ouder Dinsdag 17.00 – 20.00 Spectrum Daniël Weeke
A-selectie jongens/heren* 2009 en ouder Dinsdag en Donderdag 17.00 – 20.00 Spectrum Daniël Weeke
Talenten jongens/meisjes* 2012-2010 Zaterdag 09.30 – 11.30 Spectrum Daniël Weeke

 

Overige uren

Doelgroep Schoolgroep/-klas Dag Tijd Zaal Leiding
Ouder en kindgym Vanaf kunnen lopen t/m peuters Woensdag 09.00 – 10.00 Wethouder Smithal Judith van ‘t Hof
Springuur 1 Vanaf groep 3 Woensdag 17.00 – 18.00 Wethouder Smithal Bart de Snaijer
Springuur 2 Vanaf groep 3 Woensdag 18.00 – 19.00 Wethouder Smithal Bart de Snaijer
Kleutergym Peuters t/m groep 2 Vrijdag 17.00 – 18.00 Spectrum Malissa Mosterd

* Alleen op uitnodiging.

Top